Makeup Revolution Oval Precision Kabuki Brush Pędzel do makijażu

Prężnie rozwijająca się marka Revolution powstała zaledwie w 2014 roku, a już opanowała serca wielu kobiet na całym świecie. Produkty firmy są dobrej jakości w stosunku do niskich cen, co niewątpliwie jest ogromnym plusem, zwłaszcza dla młodszych klientek marki.

Nazwa pędzla Kabuki pochodzi od nazwy tradycyjnego teatru japońskiego, w którym aktorzy na scenie nosili mocno kryjące makijaże.

Dlaczego pędzel Kabuki?

Pędzle Kabuki, to z pewnością niezastąpione narzędzie w kosmetyczce każdej z nas. Nie ważne czy zaczynasz zabawę z makijażem, czy potrafisz zrobić makeup z „zamkniętymi oczami”. Pędzel Kabuki to absolutny must-have twojego zestawu do makijażu. Dzięki niemu kosmetyki do konturowania, róże czy bronzery zostaną nałożone równomiernie, bez nieestetycznych smug.


Makeup REVOLUTION
Oval Precision Kabuki Brush Pędzel do makijażu

Pędzel Oval Precision Kabuki Brush firmy Revolution został wyprodukowany z włosia syntetycznego. Jego owalny kształt idealnie nadaje się do aplikacji pudru, podkładu, różu czy też innych kosmetyków do konturowania. Rączka o ergonomicznym kształcie idealnie leży w dłoni, dlatego kosmetyk nakładamy bez zbędnego wysiłku.

Z racji niewielkiego, mieszczącego się w dłoni rozmiaru pędzel Precision Kabuki Brush idealnie nadaje się do rozprowadzania nakładanego kosmetyku ruchem okrężnym. Taki sposób nakładania kosmetyku bez wątpienia pozwala uzyskać efekt naturalnie wyglądającego całkowitego krycia.

Wymiary pędzla Precision Kabuki Brush: długość włosia pędzla- 2cm, szerokość włosia pędzla- 4,5cm, całkowita długość pędzla- 6cm. Z racji tych niewielkich rozmiarów pędzel bez trudu zmieści się w każdej kosmetyczce.

Nie zapomnij o higienie swoich pędzli. Utrzymanie ich w czystości pozwala przede wszystkim na nakładanie mniejszej ilości kosmetyku do uzyskania odpowiedniego krycia. Pędzle przechowujemy w suchym i chłodnym miejscu. Pamiętaj, aby po umyciu nie wykręcać pędzla! Należy go delikatnie osuszyć ręcznikiem papierowym i pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed następnym użyciem. Dzięki takiej pielęgnacji zdecydowanie przedłużysz żywotność produktu.

Reasumując, jeśli jeszcze nie masz w swojej kosmetyczce pędzla Kabuki koniecznie musisz go zakupić. Dostępny na stronie https://www.nevatis.pl/Makeup-Revolution-Oval-Precision-Kabuki-Brush-Pedzel-do-makijazu-p30959

Zaciekawił cię ten artykuł? Sięgnij po więcej https://www.kosmetykidnia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Go Top