LIFTINGUJĄCY KREM POD OCZY 15ml

Dermika Mesotherapist Krem pod oczy liftingujący 15ml

Krem pod oczy liftingujący Dermika Mesotherapist został stworzony, by spełnić oczekiwania kobiet +45. Zapewnia on idealny poziom nawilżenia, natłuszcza delikatną skórę, a co najważniejsze zapewnia wyraźny i widoczny efekt liftingu.

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka, delikatna, a przez to łatwo ulega podrażnieniom i wysuszeniu. Nieprzespane noce, praca przy komputerze, nieodpowiednia pielęgnacja, to główne przyczyny, dzięki którym nasza skóra pod oczami jest szara, wysuszona i pokryta siateczką zmarszczek. Dodatkowo dochodzi do tego zanieczyszczenie środowiska, które również w dużej mierze wpływa na wygląd delikatnej skóry pod oczami. 

Delikatna skóra wokół oczu jest najcieńsza na całej twarzy, ma niecałe 5 milimetrów, podczas gdy w innych miejscach jest kilkakrotnie grubsza. Brakuje jej warstwy lipidowej, a więc nie ma odpowiedniej ochrony. Dodatkowo krążenie krwii i limfy jest w tym miejscu słabsze, przez co pod oczami mogą pojawić się cienie i obrzęki.

Specjalistyczne wsparcie dla oka

Dlatego tak ważne jest, w jaki sposób będziemy pielęgnować okolice oczu i jakich preparatów do tego użyjemy. Krem pod oczy liftingujący Dermika Mesotherapist jest kosmetykiem, który jednocześnie łagodnie, a zarazem zdecydowanie pomoże nam w pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Wykorzystano w nim ekstrakt roślinny stymulujący komunikację międzykomórkową. Dzięki nowoczesnej technologii, zwanej metodą nieinwazyjnej mezoterapii, pomiędzy komórkami naskórka, a skóry właściwej następuje lepsza wymiana składników czynnych. Przez to zwiększa się ilość kolagenu i elastyny w głębszych partiach skóry. Skutkiem tego jest przywrócenie naturalnej zdolności skóry do samoregeneracji.

Zastosowana technologia Lift&Fill o podwójnym działaniu jednocześnie napina skórę i wypełnia zmarszczki usieciowionym kwasem hialuronowym o przedłużonej aktywności.

Ekstrakt z czarnej orchidei jest w produkcie przysłowiową “wisienką na torcie”. Zawarta w nim rutyna wzmacnia siatkę kolagenową naczyń włosowatych w skórze. Dzięki temu poprawia krążenie skóry, a tym samym jej odżywienie. Efektem tego jest wyraźna i widoczna poprawa kondycji skóry wokół oczu.

Pamiętaj jak ważna jest aplikacja kremu! Krem pod oczy i na powieki nakładamy zawsze na dobrze, ale delikatnie oczyszczoną skórę. Koniecznie najpierw pozbądź się pozostałości innych kosmetyków, głównie kolorowych. Krem pod oczy nakładamy delikatnie opuszkami palców, następnie wklepujemy do wchłonięcia. Unikamy naciągania delikatnej skóry!

Nie zapominaj, że aby pielęgnacja była najskuteczniejsza preparat należy nakładać zarówno rano, jak i na noc. Twoja skóra na pewno Ci się za to odwdzięczy!

Ten wyjątkowy kosmetyk do zakupu na stronie https://www.nevatis.pl/Dermika-Mesotherapist-Krem-pod-oczy-liftingujacy-p24060

Z tej samej serii warto wypróbować również Krem na dzien liftingujacy dermika mesotherapist

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Go Top